Förtroendevalda hos oss.

Ingrid Feldt (S)

Kontaktinformation

E-post:
ingrid.feldt@gnesta.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-04-08 - 2022-09-28
Samhällsbyggnadsnämnd Ledamot 2021-05-24 - 2022-12-31