Förtroendevalda hos oss.

Lena Östling Andersson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnd Ledamot 2019-11-05 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-12-06 - 2022-09-28