Förtroendevalda hos oss.

Anja Probst (Fi)

Kontaktinformation

E-post:
anja.probst@gnesta.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-06-08 - 2022-09-28
Partiföreträdare Partiföreträdare 2021-05-24 - 2022-12-31