Förtroendevalda hos oss.

Harke Steenbergen (S)

Kontaktinformation

E-post:
harke.steenbergen@gnesta.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensamma nämnden för samverkan kring socialtjänst och vård Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-11-29 - 2022-09-28
Kommunstyrelse Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Sociala utskottet 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnd 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31