Förtroendevalda hos oss.

Christian Tomtlund (SD)

Kontaktinformation

E-post:
christian.tomtlund@gnesta.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-09-28
Kommunstyrelse Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31